19.07.2024, meniny má
5. júna 2024

Galantská vináreň Promitor Vinorum chystá deň otvorených pivníc. WineFest Galanta ponúkne 45 druhov tých najlepších vín z juhu

Galantská vináreň Promitor Vinorum chystá deň otvorených pivníc. WineFest Galanta ponúkne 45 druhov tých najlepších vín z juhu
Zdroj: canva.com
reklama

Kto si myslel, že Galanta nie je vinárskym mestom, je na veľkom omyle. Okrem všetkých ďalších lokálnych klenotov sa pýšime aj vynikajúcim vinárstvom s názvom Promitor Vinorum.

Zastrešujú ho dokonca skúsení vinári z okolia Galanty, pre ktorých je lokálne víno ozajstnou vášňou. Začiatkom leta dokonca privítajú všetkých hostí na nádhernom podujatí WineFest Galanta.

WineFest Galanta

To najlepšie víno z vinohradov pri Šárde, ale aj z celého južného Slovenska budete môcť ochutnať priamo na tomto unikátnom vinárskom stretnutí. Ich otvorené pivnice vám počas soboty, 8.6.2024 ponúknu pestrý výber až 45 delikátnych vín.

Tie potešia chuťové poháriky odborníkov, fajnšmekrov, ale aj úplne každého s obľubou vo víne. Dozvedieť sa počas nabitého poobedia budete môcť o histórií a príbehu nášho lokálneho vinárstva.

reklama

Popri ochutnávkach a načerpaní atmosféry je však pripravený aj bohatý zábavný program. Dospelých zabaví primáš Anyalai so skupinou, či výstava luxusných veteránov a pre deti je pripravený detský kútik.

Zdroj: promitorvinorum.sk

Zdroj: promitorvinorum.sk

V tomto roku dokonca pribudol aj zľavnený 5€ lístok pre vodičov. Cena bežnej vstupenky je 25€ na osobu a zakúpiť sa dajú na mieste, telefonicky na t.č.+421 902 955 700, alebo on-line na ich webe.

V cene vstupenky je neobmedzená degustácia 45 druhov vín, ktorá je ohraničená naozaj iba vlastnou výdržou. Dostanete aj degustačný pohár s taštičkou a ak by ste nemali dosť, pribalia vám aj fľašu vína na cestu.

V redakcii sa mimoriadne tešíme z lokálnych výrobkov a ešte viac aj z milých komunitných podujatí, ktoré organizujú. Prajeme príjemné ochutnávky nášho lokálneho vínka a plno príjemných letných zážitkov.

Zdroj: FB/promitorvinorum

Zdroj: FB/promitorvinorum

Zdroje: FB/promitorvinorum, promitor-vinorum.sk
Zdieľať na Facebooku