25.09.2022, meniny má
11. apríla 2022

Ako zabaviť naše ratolesti na Veľkú noc? Príďte na skvelú akciu spojenú s opekaním špekačiek

Ako zabaviť naše ratolesti na Veľkú noc? Príďte na skvelú akciu spojenú s opekaním špekačiek
Zdroj: iStock photo
reklama

O pár dní začne sviatok, ktorý je síce považovaný za najväčší kresťanský sviatok, no v súčasnosti je vnímaný najmä z marketingového pohľadu. Sviatok, na ktorý sa každý pripravuje inak. Čo krajina, to iná príprava ma veľkonočné sviatky.

Veľmi obľúbenou aktivitou počas Veľkej noci je najmä v západných krajinách hľadanie veľkonočných vajíčok, známe tiež pod medzinárodným názvom Easter egg hunt. Niečo podobné si budú môcť užiť naše ratolesti už čoskoro aj v Galante.

Hľadanie veľkonočných sladkostí v Galante

MsKS v Galante, OZ Templars Slovakia a Komunitná záhrada Šárd všetkých pozývajú na Hľadanie veľkonočných sladkostí, spojené s opekaním špekačiek. Akcia sa bude konať dňa 15. apríla 2022 od 9.30 hod. do 12.00 hod. na Šárde a v Komunitnej záhrade.

Na ceste po vyčistenom chodníku na Šárde popri vinici až po komunitnú záhradu budú rozmiestnené čísla od 1 do 200. Každé dieťa si môže vybrať len jedno ľubovoľné číslo, za ktoré v komunitnej záhrade dostane sladkosť od veľkoobchodu Šesták.

reklama

Zároveň jedno číslo vyhrá aj kolobežku, ktorú venuje Harley pub – Ing. Ladislav Takács. V komunitnej záhrade sa následne uskutoční aj opekanie špekačiek, ktoré venuje mäsiarstvo Gazdovské pochúťky na Hodskej ulici.

Zdroj: MsKS Galanta

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB MsKS Galanta
Zdieľať na Facebooku