23.04.2024, meniny má
25. februára 2022

Boxer Tomi KID Kovács išiel pomáhať na hranice s Ukrajinou. Galanťan ukázal krásne gesto pomoci a odvahy, za ktoré mu ďakujeme

Boxer Tomi KID Kovács išiel pomáhať na hranice s Ukrajinou. Galanťan ukázal krásne gesto pomoci a odvahy, za ktoré mu ďakujeme
Zdroj: Tomi KID Kovacs
reklama

Tisíce Ukrajincov prekračujú hranice s nádejou na únik pred vojnou. Mobilizujú sa a pomáhajú nielen obyčajní ľudia, ale aj rôzne organizácie, ktoré vyzývajú na spolupatričnosť a pomoc – materiálnu, finančnú či inú.

Niekoľko kilometrov od našej krajiny zúri krvavá vojna a pomôcť sa rozhodol aj Galanťan a jeden z najznámejších slovenských boxerov Tomi KID Kovács. Teraz je pomoc potrebnejšia ako kedykoľvek predtým. Pomôcť môžete aj vy.

Pomáha aj známy boxer

Svoju pomoc odišiel poskytnúť priamo na naše hranice s Ukrajinou aj náš spoluobčan a známy boxer Tomi KID Kovács. Informoval o tom v statuse na svojom facebookovom profile. To, čo vidí na vlastné oči, sa mu opisuje len veľmi ťažko a so slzami v očiach.

„Milí priatelia, momentálne som na ceste na hraničný priechod s Ukrajinou, kde ideme pomáhať rodinám, mamičkám s detičkami, ktoré utekajú z domova pred vojnou. Vojnu nikto z nás nechcel, vojna robí len zlo, nikto ju nikdy nevyhrá a vždy po nej zostane len smútok.

reklama

S mojimi partnermi sme sa rozhodli aspoň trochu pomôcť a na hraničné priechody vezieme jedlo, sladkosti a deky pre rodiny, ktoré zostali bez domova, bez otcov, manželov, synov a bratov, ktorí sa cez hranice žiaľ nedostanú. Ak chce ktokoľvek z Vás pomôcť, pridajte sa k nám, kľudne mi napíšte. Ja budem dnes na pešom hraničnom priechode Veľké Slemence.

Veľmi si prajem, aby to všetko čoskoro skončilo a žili sme v mieri, no nateraz môžeme aspoň takto pomôcť tým, čo to najviac potrebujú. Ďakujem všetkým, ktorí ste sa ku mne pridali.“

My v redakcii ďakujeme nielen Tomimu, ale všetkým, ktorí sú schopní a ochotní poskytnúť ľuďom utekajúcim pred vojnou akýkoľvek druh pomoci.

Zdroj: Tomi Kid Kovács

Zdroj: Tomi Kid Kovács

Zdroj: Tomi Kid Kovács

Zdroj: Tomi Kid Kovács

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Tomi KID Kovács
Zdieľať na Facebooku