16.06.2024, meniny má
14. augusta 2023

Cez víkend sa bude z ranču ozývať spokojný štekot psov. Lokálne chovateľské potreby Admil chystajú Galantský psí deň plný súťaží

Cez víkend sa bude z ranču ozývať spokojný štekot psov. Lokálne chovateľské potreby Admil chystajú Galantský psí deň plný súťaží
rancgalanta.sk/canva.com
reklama

Pes je známy ako priateľ človeka už od nepamäti. Je však aj mimoriadne spoločenským zvieraťom, ktoré doslova vyhľadáva spojenie, blízkosť ľudí, no najmä iných psov – svojich rovesníkov.

V mestách je priestorov na voľnú aktivitu a socializáciu našich štvornohých miláčikov zväčša len málo a preto sa mnohí majitelia utiekajú k najbližším rekreačným lokalitám, kde sa ich zvieratká môžu vyšantiť naplno.

Jednou z takýchto lokácií bude už v túto sobotu 19.8.2023 Ranč na striebornom jazere v Galante. Na veľmi milej akcii sa v nádherných prírodou obklopených priestoroch ranča stretnú milovníci psov spolu so svojimi štvornohými miláčikmi.

Bude sa totižto konať labková veselica v podaní nášho Galantského obchodu s chovateľskými potrebami Admil.

reklama

Galantský psí deň a.k.a. Labková veselica na ranči

Na podujatí sa do zbláznenia vyšantia psy spolu s majiteľmi hneď rôznymi spôsobmi. Pripravené sú totiž vystúpenia aj súťaže pre deti, majiteľov aj samotných hafanov.

Cena vstupného je symbolických 5€, ktoré sa však vrátia vo forme neuveriteľných zážitkov, či už pre psov, alebo majiteľov. Celým podujatím nás bude sprevádzať moderátor Yanni workout a sľúbené sú aj rôzne predvádzačky.

Súťaže budú naozaj rôzne a zapoja všetkých účastníkov. Počnúc súťažou v jedení, nasádzaní postroja, obojku a vôdzky, až po najrýchlejšie upratanie psích hračiek, zábava nebude mať hraníc. Počas trvania akcie sa psy môžu po výkonoch dokonca aj schladiť v jazere.

V menovaných rozmanitých súťažiach navyše možno vyhrať aj mnoho hodnotných cien. Organizátori okrem iného mysleli aj na občerstvenie, ktoré bude na mieste pripravené k zakúpeniu.

Nezabudlo sa však ani na dopravu. Kyvadlová doprava bude premávať na ranč v pravidelných intervaloch počas celého dňa. Ak ste teda milovníkom psov, niet naozaj nad čím rozmýšľať.

Organizátori vás radi uvidia a vaši miláčikovia zas poďakujú nekončiacim vrtením chvostíka, či spokojne unaveným pohľadom, aký nám dokážu venovať len oni.

Zdroje: rancgalanta.sk, admil.sk, FB/Admilsro
Zdieľať na Facebooku