28.02.2024, meniny má
20. novembra 2023

Do Galanty zavíta koncom novembra veľkolepá Oldies Párty rádia Vlna. O zábavu sa postará DJ Peter Hurajt a moderátor Rasťo Orth

Do Galanty zavíta koncom novembra veľkolepá Oldies Párty rádia Vlna. O zábavu sa postará DJ Peter Hurajt a moderátor Rasťo Orth
Zdroj: radiovlna.sk
reklama

November sa pomaly preklenul do svojej druhej polovice, teploty opäť o čosi klesli a dážď nás sprevádza takmer každý deň. Aktuálne obdobie priamo zvoláva na vnútorné aktivity, ktoré človeka zahrejú na duši i na tele.

V Galante o aktivity, či podujatia nebude núdza ani v tomto studenom období. Naše mesto sa čoskoro rozozvučí tónmi piesní z nášho detstva, či mladosti. Chystá sa veľkolepá Oldies Party rádia Vlna v Galante.

Oldies Párty ako má byť

Párty, ktorá sľubuje svižný transport do éry nadčasovej oldies hudby je už za rohom. Oldies Párty rádia Vlna je na Slovensku zaručenou klasikou, ktorá fanúšikom tvorí nezabudnuteľné hudobné zážitky už nejaký ten piatok.

Do nášho mesta sa dostane už počas tohto víkendu, v sobotu, dňa 25.11.2023. Rytmy známych a rokmi vyzretých piesní tak v Mestskom kultúrnom stredisku Galanta začnú hrať už od 21:00 hod.

reklama

O zábavu sa počas celého večera postarajú dokonalá dvojka – DJ Peter Hurajt a moderátor Rasťo Orth. Tí sú zárukou ten najlepšej zábavy a v tomto spojení nám do Galanty prinesú tie najlepšie hity overené časom.

Vstupenky v hodnote 12€ si môžete spolu so stolom rezervovať už teraz na t.č. 0908 157 577. Zapojiť sa však od 22.11. do 24.11.2023 môžete aj do súťaže rádia Vlna o vstupenky na Galantskú oldies party. Každý deň sa budú žrebovať dvaja výhercovia.

Aj v redakcii nám je jasné, že toto bude noc, na ktorú žiaden oldies fanúšik tak skoro nezabudne. Pripomenúť nám môže, že akokoľvek rýchlo sa svet mení, čaro minulosti sa dá aj vďaka sile hudby znovu navštíviť.

Zdroj: radiovlna.sk

Zdroj: radiovlna.sk

Zdroje: domkulturyga.sk, radiovlna.sk
Zdieľať na Facebooku