30.09.2023, meniny má
14. septembra 2023

Do redakcie Galantasity.sk hľadáme nových externých redaktorov. Buďte súčasťou rastúceho a moderného online média

Do redakcie Galantasity.sk hľadáme nových externých redaktorov. Buďte súčasťou rastúceho a moderného online média
Zdroj: freepik.com
reklama

Už od februára vám prinášame zaujímavé články z Galanty a okolia. Predstavujeme vám výnimočné talenty, nadaných športovcov či rôzne príbehy Galanťanov.

Tiež sa vás snažíme informovať o športových podujatiach a redakčný obsah dopĺňame aj o klasické info-servisné správy či spravodajské aktuality. Ako môžete vidieť, chceme vám prinášať informácie naozaj z každej oblasti nášho/vášho mesta.

Váš vzrastajúci záujem je pre nás veľkou motiváciou. Za posledné mesiace fungovania sme vďaka vám, našim fanúšikom a čitateľom, dostali náš obsah k státisícom ľudí a z Galantasity.sk sa stala značka, ktorú majú nielen Galanťania naozaj radi.

Naše články dosahujú čítanosť v tisícoch zobrazení a spôsob, akým komunikujeme na sociálnych sieťach, je v našom širšom regióne výnimočný. Keďže sa chceme neustále zlepšovať a spoločne s vami rásť, potrebujeme posilniť náš redakčný tím. To, či prijmeme jedného, dvoch alebo troch nových redaktorov, je iba na vás.

reklama

My vám vieme zaručiť moderný prístup k práci, digitálne nástroje na komunikáciu a prepracovaný redakčný systém. Naši redaktori majú k dispozícii foto a videotechniku všetkého druhu, ktorú môžu využívať pri tvorbe článkov. Ak vás táto ponuka zaujala alebo poznáte niekoho, kto by sa do nášho tímu hodil, čítajte ďalej.

Koho hľadáme do redakcie Galantasity.sk?

Najvhodnejším záujemcom by bol pre nás študent strednej či vysokej školy s chuťou rozvíjať svoje schopnosti. Ak vás baví reklama, PR, marketing alebo fungovanie médií a v tejto oblasti by ste chceli pracovať, tak sme pre vás ideálnou voľbou.

Písanie článkov obnáša aj aktívne vyhľadávanie rôznych námetov na články. Nové nápady sú všade okolo nás. Každý deň okolo nich možno prejdete alebo ich stretávate. Už len samotný galantský kaštieľ ukrýva možných päť námetov na články. Šport v našom meste prináša neustále nové príbehy.

Nových autorov potrebujeme, nakoľko s konceptom Galantasity.sk by sme chceli ísť do ďalších okolitých miest.

S vašimi prvými článkami vám pomôžeme. Poviete nám, o čom by ste radi písali, vymyslíte témy článkov a pustíte sa do toho. Nezabúdajte, môžete písať o čomkoľvek. U nás máte voľné ruky a predstavivosti sa medze nekladú. Samozrejme, musíte ovládať prácu s počítačom a vedieť vyhľadávať informácie na internete. Pre tých, ktorí sa chcú zlepšiť vo fotografovaní, máme dobrú správu. Naši redaktori môžu využívať spoločnú fototechniku, s ktorou vás naučíme pracovať.

Postupom času chceme v online médiu Galantasity.sk vybudovať plnohodnotné pracovné miesta, no potrebujeme ešte chvíľu čas. Byť však na začiatku niečoho veľkého sa oplatí, nemyslíte?

Čo vám ponúkame?

Za vaše články budete platení. Ešte predtým však budete musieť preukázať ochotu písať a učiť sa. A keď sa ukáže, že písanie článkov vám nerobí problém a chcete patriť do nášho tímu, môžete zarábať pomerne jednoduchým spôsobom.

Navyše získate nové skúsenosti, ktoré možno využijete neskôr v profesijnom živote. Články budú hodnotené na základe počtu slov a počtu zobrazení. Ak budete aktívni, vaša odmena môže byť v stovkách eur. Navyše, pracovať môžete z domu.

Za každý článok budete ohodnotení. Výška vašej odmeny sa bude odvíjať od náročnosti článku. Je predsa rozdiel napísať 1000-slovný historický článok a dvojodsekovú infosprávu. Preto si sami budete určovať, koľko zarobíte. Pre študentov je to okrem reálnej praxe v modernom online médiu aj super spôsob, akým si môžu popri škole zarábať.

Čo od vás teraz čakáme?

Jednoduchý email. V ňom sa nám skúste predstaviť a majte na mysli, že vás chceme spoznať ako osobnosť a človeka. Napíšte nám, prečo si myslíte, že práve vy by ste mali patriť do nášho tímu. Popíšte nám, čo by vás na tejto práci bavilo.

Okrem klasického životopisu nám pošlite aj dva námety na články. Tým myslíme približný nadpis článku a zopár viet, o čom by samotný článok bol.

Ak vás naša výzva zaujala a chceli by ste to s nami vyskúšať, kontaktujte nás na redakcia@galantasity.sk. Do emailu vás poprosíme zadať predmet REDAKTOR GALANTASITY.SK.

Zdieľajte článok a pomôžte nám nájsť super redaktorov.

Zdieľať na Facebooku