29.03.2023, meniny má
17. augusta 2022

Expres Street Party príde aj tento rok do Galanty. Príďte si užiť poriadnu zábavu

Expres Street Party príde aj tento rok do Galanty. Príďte si užiť poriadnu zábavu
Zdroje: galanta.sk/Wikipedia
reklama

Pravidelne vám prinášame informácie o rôznych podujatiach v našom meste. Ani v tomto prípade nejde o výnimku – príďte si užiť zábavu a poriadnu hudbu na Expres Street Party.

Keďže vstup je zadarmo, nemusíte riešiť žiadne vstupné alebo iné poplatky. Informácie o tejto udalosti prinieslo Rádio Expres na svojej web stránke.

Expres Street Party aj tento rok v Galante

Táto skvelá akcia bude v sobotu 20. augusta 2022 na Mierovom námestí v Galante. Najlepšia letná „žúrka“ bude pod holým nebom. Príďte si užiť skvelú atmosféru a parádnu zvukovú aj svetelnú show.

Na účasť divákov sa tešia moderátorka Miša Vrábová a DJ Tomáš z Rádia Expres. Hlavné hviezdy večera sú Zuzana Smatanová, Mike Saxi, Ego, Dominika Mirgová a DJ Sukowach.

reklama

Ak chcete vidieť, ako sa ľudia bavia na tejto párty, pozriet si sociálne siete Rádia Expres – Instagram a Facebook.Vstupné je zadarmo.

Expres Street Party je organizovaná v spolupráci s mestom Galanta a Termál Centrom Galandia. Ohľadom fotografovania a robenia videozáznamov a zvukových záznamov organizátori na ich web stránke uvádzajú: „Z akcie sa budú vyhotovovať fotografie, zvukové a audiovizuálne záznamy. Účasťou na akcii dáva účastník súhlas s vyhotovením záznamov – fotografií, zvukových a audiovizuálnych záznamov, ktoré môžu byť použité na propagáciu Rádia Expres a jeho aktivít.“

Zdroj: expres.sk

Zdroj: expres.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: expres.sk
Zdieľať na Facebooku