19.07.2024, meniny má
5. júna 2024

FC Slovan Galanta sa rozlúči so sezónou počas zápasu so Zvolenom. O zábavu a program mimo ihriska sa postará parlament mládeže mesta Galanta

FC Slovan Galanta sa rozlúči so sezónou počas zápasu so Zvolenom. O zábavu a program mimo ihriska sa postará parlament mládeže mesta Galanta
Zdroj: FB/Galantské novinky/canva.com/sszgalanta.sk
reklama

Ak patríte k lokálnym futbalovým nadšencom, určite si nemôžete nechať ujsť rozlúčkové sezónne derby medzi našimi chlapcami z FC Slovan Galanta a súpermi z MFK Zvolen. Okrem akčného zápasu bude dokonca pripravený aj sprievodný program.

O ten sa postará mestská novinka – parlament mládeže mesta Galanta. Aj keď vznikol iba nedávno, netrvalo dlho a dal o sebe naozaj poriadne počuť. Okrem tvorby skvelých nápadov stihli za krátky čas vypomáhať na rôznych podujatiach po meste.

Tentokrát prišiel už čas aj na prvú akciu, ktorej organizáciu majú pevne v rukách. Na podujatí bude totižto skvelé jedlo, športovo-kultúrny program, oceňovanie športovcov ale aj program pre deti, či výstava áut.

Rozlúčka so sezónou nabitá programom

Už tento víkend si naši športovo nadaní futbalisti z FC Slovan Galanta porovnajú sily s klubom MFK Zvolen. Fanúšikovia sa preto môžu už v sobotu, 8. júna o 16:00 hod. pripraviť na poriadny kus akcie.

reklama

V rámci rozlúčky so sezónou a prebiehajúceho zápasu budem okrem iného pripravený aj skvelý program priamo na našom štadióne. Prebiehať bude nie len pred a po zápase, ale aj počas polčasu. Všetko majú do bodky naplánované.

Pred zápasom plánujú oceniť futbalistov spomedzi našej mládeže. Cez polčas budú zas pripravené vystúpiť šikovné akrobatky z Gymnasticko akrobatického krúžku ŠK Arkádia Galanta.

Nik nezostane ani hladný. Pripravené totiž budú už od 15:00 hod. voňavé bryndzové halušky a lahodný kotlíkový guláš. Výťažok z celého podujatia dokonca poputuje na dobročinné účely, ako pomoc pre malú Larku.

Zaujať môže aj pripravená výstava áut od firmy Autoprofit, či dobrodružná lukostreľba. Pre tých najmenších futbalových fanúšikov bude pripravený aj skákací hrad plný zážitkov.

Aby toho nebolo málo,  pripravená je aj bohatá tombola, ktorej hlavnou cenou bude pobyt pre dve osoby v nádhernom penzióne Horec.

Zdroj: FB/fcslovangalanta

Zdroj: FB/fcslovangalanta

Zdroje: FB/fcslovangalanta
Zdieľať na Facebooku