23.04.2024, meniny má
28. januára 2023

Február v Galante bude nabitý tanečnými akciami pre ľudí každého veku. Nepremeškajte príležitosť zabaviť sa

Február v Galante bude nabitý tanečnými akciami pre ľudí každého veku. Nepremeškajte príležitosť zabaviť sa
Zdroje: Tanecny-sport-FRIMart-studio/redbull.com
reklama

Február sa nesie prevažne v duchu lásky, randenia, spoločných chvíľ, pri ktorých by nemal chýbať tanec. Prinášame vám prehľad tanečných akcií v meste Galanta. Bude ich hneď niekoľko a všetky majú svoje jedinečné čaro, stačí si len vybrať.

Plesová sezóna je v plnom ruchu a mesto Galanta tiež poriada tie svoje.

Blížiace sa podujatia

Medzi prvými sa uskutoční v Mestskom kultúrnom stredisku ples Základnej školy Zoltána Kodálya, a to 3. februára od 19.00 hodRodičovské združenie pri ZŠ Zoltána Kodálya vás srdečne pozýva na túto priateľskú udalosť, ktorá sa uskutoční v estrádnej sále mestského kultúrneho strediska.

Vstupné je 29 eur, predaj vstupeniek – kontakt: Imrich Juhos 0905 360 256.

reklama

Zdroj: domkulturyga.sk

Nasledujúcou udalosťou, ktorú by ste nemali zmeškať, je valentínska Bonita párty na čele s DJ EKG, ktorý to roztočí svojou elektronickou hudbou. Bonita Galanta OZ si pre vás pripravila jedinečnú párty, ktorá sa uskutoční v Mestskom kultúrnom stredisku v Galante. Preto by ste 3. február nemali premeškať.

Headlinerom bude najlepší dj na Slovensku DJ EKG, o support sa postarajú domáci rezidenti Frenky a Silver. Čo môžete očakávať na tejto super akcii: festivalový feeling, lacné drinky, špeciálny stage design, zvuk JBL, veľkoplošná LED obrazovka, laserová show, co2 delá, plameňomety, svetelná show.

Vstupné: 10 eur, podujatie začína o 21.00 hod.

Zdroj: FB MsKS Galanta

Ak by ste stále nemali vytancované nohy a chceli by ste pokračovať v tanečnej nálade, 25. februára si môžete opäť obuť tanečné topánky a prísť sa zabaviť na udalosť pod záštitou Mestského kultúrneho strediska v Galante, ktorým je Stretnutie nielen pre osamelých.

Pod názvom Fašiangová zábava odštartuje o 19.00 hod. v estrádnej sále a bude trvať do 1.00 hod. rannej. Vstupné je 5 eur.

Prajeme príjemnú zábavu.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroje: domkulturyga.sk, FB MsKS Galanta
Zdieľať na Facebooku