23.04.2024, meniny má
26. januára 2024

GalaKARTA je už od začiatku roka v obehu a jej výhody neustále pribúdajú. Registráciou sa teraz navyše možno zapojiť do atraktívnej súťaže

GalaKARTA je už od začiatku roka v obehu a jej výhody neustále pribúdajú. Registráciou sa teraz navyše možno zapojiť do atraktívnej súťaže
Zdroje: canva.com/galantasity.sk
reklama

Od začiatku nového roka sa v našom meste v plnom prúde spustili možnosti dlho očakávanej karty Galanťana. GalaKARTA hneď po spustení príjemne prekvapila vlnou zliav, výhod a benefitov.

Tým, že sa blížime ku koncu januára sa už väčšina Galanťanov mohla zaregistrovať a požiadať tak o jej vydanie. Mesto ku registrácii motivuje aj zaujímavou súťažou a pribúdajúcimi zľavami.

Benefity stále pribúdajú

Hneď pri spustení mohli registrovaných Galanťanov potešiť zľavy na kultúrne, športové, úradné aj voľnočasové záležitosti v meste. O nich si môžete v skratke prečítať aj v našom predošlom článku.

Novinkou je však je zapojenie obľúbenej Galantskej reštaurácie Taverna Sever do GalaKARTY. Ponúkajú tak 10% zľavu na všetky ich chutné jedlá a vynikajúcu pizzu pre každého držiteľa GalaKARTY.

reklama

Do katalógu zliav sa navyše pridala aj lokálna očná optika Doctor Optic. V predajni ponúkajú držiteľom karty 15% zľavu na okuliarové rámy a k tomu mnoho ďalších rodinných, či narodeninových zliav a vyšetrenie zraku pri nákupe zdarma.

Výhody sú naozaj lákavé a stále pribúdajú, aj preto už oslavuje 2000 zaregistrovaných Galanťanov. Od apríla 2024 majú dokonca pribudnúť mnohé ďalšie benefity, tak majme oči na stopkách.

GalaKARTA súťaž

Mimo všetkých benefitov, ktoré sú pre registrovaných Galanťanov platné non-stop, pribudla aj zaujímavá súťaž o skvelé ceny.

Získať možno v losovaní až 10 exkluzívnych cien:

  • Červený retro bicykel od spoločnosti Pierre Baguette s.r.o.
  • 3 x poukážka v hodnote 100 € na tankovanie v sieti čerpacích staníc Shell od spoločnosti Up Slovensko, s. r. o.
  • 2 x poukážka na hodinovú masáž od spoločnosti VIBRA Slovakia s.r.o.
  • Večera pre dve osoby v reštaurácii Esterházy Galanta od ESTERHÁZY GALANTA s.r.o.
  • Poukážka na masáž pre dve osoby v Erawan Massage od firmyPharius, s.r.o.
  • Kávovar od spoločnostiCOMENIUM s.r.o.
  • Ročná permanentka do kina v Galante pre dve osoby

Zúčastniť sa súťaže je možné naozaj jednoducho. Stačí sa zaregistrovať a získať tak vlastnú GalaKARTU do 13. februára 2024 do 23:59 hod.

Výherci budú následne vyžrebovaní dňa 14. februára 2024 pod dohľadom notára. Následne budú kontaktovaní telefonicky, aby si výhru mohli vyzdvihnúť.

Z redakcie prajeme veľa šťastia pri súťaži a mnoho radostí pri užívaní všetkých výhod, ktoré nám naše mesto prostredníctvom GalaKARTY doprialo.

Zdroj: galanta.sk

Zdroj: galanta.sk

 

Zdroje: galanta.sk, galakarta.sk
Zdieľať na Facebooku