19.07.2024, meniny má
15. júna 2024

Ku dňu otcov sa chystá milé letné podujatie na Weste s názvom Zabavte sa s Tami. Poteší skvelý program pre deti a výťažky z podujatia poputujú na pomoc malej Tami

reklama

Nie je tomu tak dávno, čo sa na Galantskom Weste konala mimoriadne úspešná akcia Galantský Majáles. Cieľom bolo okrem iného zapojiť do diania a podujatí v meste aj odľahlejšiu časť mesta Galanty, West.

Akcia obstála na výbornú a mnohí si odniesli nádherné zážitky. Tentokrát sa na Weste uskutoční jedno z ďalších zábavno-charitatívnych podujatí s názvom, Deň otcov – zabavte sa s Tami.

Otcovia budú mať čoskoro svoj dlho očakávaný sviatok a ako ho lepšie osláviť, než zábavným programom a kvalitným časom stráveným so svojimi ratolesťami. Vďaka organizátorom z parlamentu mládeže mesta Galanta tak nebudú v tento deň musieť myslieť na program.

Zdroj: Tomáš Horváth

reklama

Okrem otcov s deťmi sú samozrejme vítané aj mamičky. Pre detičky, ktoré prídu spolu s tatinom bude pripravená aj chutná sladká odmena.

Pripravte si preto v kalendári miesto na nedeľu 16.6.2024. Od 16.00 hod. Vás budú organizátori z parlamentu mládeže mesta Galanta očakávať na otvorenom priestranstve za Galanta Termom, kde sa konal aj Majáles.

Pre deti budú po celý čas pripravené zábavné nafukovacie atrakcie za zvýhodnenú cenu 2€. Celkovo ich poteší 5 atrakcií, z čoho 2, alebo 3 budú aj vodné, s bazénikmi. V prípade dobrého počasia si treba pripraviť aj plavky. Detičky s preukazom ZŤP budú mať vstup úplne zdarma.

Okrem atrakcií budú pripravení dobrovoľníci pod vedením mimoriadne šikovnej p. učiteľky zo ZŠ SNP Sabíny Michelszovej, ktorí deťom zabezpečia maľovanie na tvár. Vďaka mládeži z DHZ Gáň bude aj výnimočná penová párty.

Počas celej akcie budú k dispozícii aj sponzori Café West a potraviny Cosmoonline, kde budú pripravení Vás obslúžiť a osviežiť počas tohto milého letného poobedia. Či už budete mať teda chuť na kávičku, čaj, nanuk, alebo malinovku, všetko bude po ruke.

Akcia by však nebola uskutočniteľnou bez pomoci sponzorov, ktorými sú okrem už spomínaných aj Top Atrakcie, Reštaurácia STOP, rodina Valášeková, Petro Cars a Templars Slovakia.

Celý výťažok z podujatia bude navyše venovaný, ako plynie aj z názvu podujatia, na pomoc malej Tami.

Zdroj: Tomáš Horváth

Zdroj: Tomáš Horváth

Zdroje: Zdroj: Tomáš Horváth
Zdieľať na Facebooku