19.07.2024, meniny má
2. júla 2024

Od začiatku júla bude po Galante znovu premávať turistický vláčik. Dopraví Vás z rôznych kútov mesta až na kúpalisko Galandia

Od začiatku júla bude po Galante znovu premávať turistický vláčik. Dopraví Vás z rôznych kútov mesta až na kúpalisko Galandia
Zdroje: MESTO GALANTA/FB:Galantské novinky
reklama

Školákom končí školský rok a všetci postupne začíname vyťahovať plavky a tielka. Leto je tu a presvedčiť nás okrem dátumu v kalendári môžu aj vonkajšie teploty počas uplynulých dní.

Začína júl a spolu s prázdninami sa naplno započne aj kúpalisková a dovolenková sezóna. Priamo v našej Galante sa môžeme okúpať v skvelej Galandii. Na miesto nás už dopraví aj náš obľúbený turistický vláčik.

Turistický vláčik Galanta

Turistický vláčik je už v Galante letnou klasikou. Spája tak potrebnú dopravu do Vodného svetu Galandia z rôznych kútov nášho mesta spolu s príjemným zážitkom z tejto netradičnej formy dopravy.

Premávať totižto začína už od 1. júla a využiť jeho služby budeme môcť až do konca augusta, teda po celé trvanie prázdnin. Vláčik ide naprieč takmer celou Galantou a odviezť sa na ňom môže každý. Podrobný rozpis trasy si môžete pozrieť na obrázku nižšie.

reklama

Cena za jazdu vláčikom je 1€ pre každého cestujúceho. Dokonca, ak máte namierené vláčikom do Galandie, cenu lístka vláčika Vám s radosťou odpočítajú od vstupného do vodného sveta.

Lístok nemusíte riešiť ani vopred. Zakúpite si ho jednoducho priamo u vodiča. Nezostáva teda iné, iba si vychutnať leto v Galante plnými dúškami. Nasadnúť tak môžete na skvelú jazdu, ktorú zakončíte vo vodnom raji našej jedinečnej Galandie.

Zdroj: FB/Mesto Galanta - oficiálna stránka MsÚ

Zdroj: FB/Mesto Galanta – oficiálna stránka MsÚ

Zdroje: FB/Mesto Galanta - oficiálna stránka MsÚ
Zdieľať na Facebooku