29.11.2023, meniny má
11. marca 2022

Príďte na medzinárodný charitatívny galavečer boxu „Lockdown Knockdown“ v Galante a prispejete na pomoc Ukrajine

Príďte na medzinárodný charitatívny galavečer boxu „Lockdown Knockdown“ v Galante a prispejete na pomoc Ukrajine
Zdroj: pixabay.com/galantasity.sk
reklama

Už v sobotu 12. marca 2022 sa v Mestskom kultúrnom stredisku v Galante uskutoční zaujímavé podujatie.

Galavečer boxu s názvom „Lockdown Knockdown“ začne o 17.30 hod. Ide o charitatívnu akciu a vyzbierané peniaze poputujú na pomoc Ukrajine. Vstupné je 10 eur na osobu.

Tomi KID Kovács na svojej FB stránke uvádza, že už niekoľko mesiacov plánujú zorganizovať tento medzinárodný galavečer. Pri jeho plánovaní a tvorbe plagátu chceli zdôrazniť, že je načase dať KO pandémii a zvíťaziť nad ňou, oživiť šport.

“Nikoho ani vo sne nenapadlo, že môže prísť niečo ešte horšie, a to vojna. Od začiatku sa snažím pomáhať ľuďom, ktorí pred vojnou utekajú do bezpečia. Pomôcť detičkám, ktoré zostávajú bez svojich oteckov, bratov a dedkov, pretože musia zostať brániť svoju krajinu,” hovorí Tomi KID Kovács.

reklama

“Preto som sa rozhodol, že plánovaný galavečer Lockdown Knockdown bude charitatívnym galavečerom a vyzbierané peniaze pôjdu na pomoc Ukrajine,” dodáva.

Proti slovenskému TOMI KID tímu sa mali postaviť aj boxeri z Kosova a Ukrajiny, no kvôli súčasnej ťažkej situácii sa podujatia, žiaľ, nemôžu zúčastniť. Pozvanie prijali kvalitní športovci z Poľska, Čiech a Maďarska. Boxerský maratón bude trvať 120 minút.

Príďte sa odreagovať a prispejte svojou účasťou na pomoc Ukrajine.

Zdroj: domkulturyga.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: domkulturyga.sk, pixabay.com, FB Tomi KID Kovács, galantasity.sk
Zdieľať na Facebooku