04.02.2023, meniny má
11. januára 2023

Stomatologická klinika Brilldent v Galante hľadá do tímu novú posilu. Ponúkajú nadštandardný kolektív a najmodernejšie vybavenie

Stomatologická klinika Brilldent v Galante hľadá do tímu novú posilu. Ponúkajú nadštandardný kolektív a najmodernejšie vybavenie
Zdroje: FB Brilldent - stomatologická klinika/galanta.sk
reklama

Nový rok je v plnom prúde a prináša tiež kopu nových možností. Niektorí začínajú s cvičením a zdravou výživou, iní zase s pravidelným čítaním alebo novým koníčkom.

Väčšie životné zmeny nerealizujú všetci, no stále sa medzi nami nájdu výnimky, ktoré potrebujú úplný reštart. Reštartovať sa možno aj novou prácou, ktorú aktuálne v Galante ponúkajú na zubnej klinike Brilldent.

Novoročná posila do kolektívu odborníkov

Klinika Brilldent vznikla v septembri 2016 v Galante a v júli 2018 otvorila druhú kliniku v Seredi. Teší sa vynikajúcemu ohlasu svojich klientov, ktorí prostredníctvom množstva recenzií vychvaľujú najmä prístup a odbornosť personálu, starostlivosť o pacienta, ale aj moderné vybavenie a šikovnú polohu v starej nemocnici vedľa amfiteátru v Galante.

Teraz však do svojho špičkového tímu hľadajú posilu a tou môžete byť možno aj vy alebo vaši známi. Voľné miesto ponúkajú pre zdravotnú sestru/zubnú asistentku, a to na plný úväzok. Miesto práce je priamo na klinike v Galante a vhodným kandidátom ste, ak máte:

reklama
 • stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore zdravotníctvo,
 • veľmi dobré znalosti slovenského alebo maďarského jazyka,
 • príjemné vystupovanie,
 • profesionálny prístup,
 • ochotu sa vzdelávať,
 • prax v zubnej ambulancii (tá je však len výhodou).
Zdroj: FB Brilldent - stomatologická klinika

Zdroj: FB Brilldent – stomatologická klinika

Náplň práce a jej benefity

Nový zamestnanec sa na klinike stane dôležitou súčasťou už zohratého tímu. Nemusí sa obávať, že by nemal priestor na vlastný rozvoj odborných zručností a skúseností. Práca je na dve zmeny a strieda sa po týždňoch. Hlavnú pracovnú náplň tvoria predovšetkým:

 • asistencia lekárovi pri zákrokoch,
 • komunikácia s pacientami,
 • objednávanie pacientov,
 • zodpovednosť za inštrumentárium,
 • zodpovednosť za hygienu na pracovisku.

Na klinike si svojich zamestnancov mimoriadne vážia a dôkazom je aj ich nadpriemerná starostlivosť a tvorba podmienok na kariérny a osobnostný rast. Pre nových zamestnancov sú k dispozícii prvotriedne zobrazovacie technológie CT, chirurgický mikromotor NSK Surgic Pro, 3M Pentamix, lupové okuliare, mikroskop, digitálny zubný röntgen aj strojovú endodonciu.

Okrem špičkového vybavenia, ktoré je pre pracovníkov vynikajúcim pomocníkom a uľahčuje prácu, poskytujú na klinike Brilldent aj prijatie do vynikajúceho zabehnutého kolektívu s ďalšími výhodami. Ide napríklad o možnosť vzdelávania, ktoré zamestnávateľ prepláca v plnej výške.

Poteší aj balík zubnej starostlivosti v hodnote 200 eur ročne. Základnou odmenou pre všetkých je však mesačný plat, ktorý je vo výške 1 200 eur mesačne v hrubom.

Ak vás táto ponuka zaujala alebo by ste ju radi sprostredkovali známemu, môžete si pozrieť aj ich facebookovú stránku alebo priamo inzerát na profesii, kde sú k dispozícii aj kontaktné informácie a formulár pre zaslanie životopisu.

Zdroj: FB Brilldent - stomatologická klinika

Zdroj: FB Brilldent – stomatologická klinika

Zdroje: FB Brilldent - stomatologická klinika, profesia.sk
Zdieľať na Facebooku