25.09.2022, meniny má
24. apríla 2022

Už čoskoro sa dočkáme otvorenia neba v Sládkovičove. Príďte sa pozrieť na fascinujúcu show a zároveň podporiť dobrú myšlienku

Už čoskoro sa dočkáme otvorenia neba v Sládkovičove. Príďte sa pozrieť na fascinujúcu show a zároveň podporiť dobrú myšlienku
Zdroj: František Swiety
reklama

Po dvoch rokoch pandemických opatrení vás organizačný tím podujatia Otvorenie neba v Sládkovičove srdečne všetkých pozýva na letisko v Sládkovičove.

Už tradične na Sviatok práce 1. mája od 10.00 do 14.00 hod. sa môžete tešiť na skvelú leteckú show a mnoho ďalšieho.

Pre každého niečo

OZ Templars Slovakia, Klement & syn, PS Aviation a Mesto Sládkovičovo už od februára pracovali na tom, aby si malí aj veľkí návštevníci užili po dvoch rokoch bohatý program.

V hlavnom programe si môžete užiť letecké predstavenia, ako zoskok parašutistov, akrobacia, prelet stíhačky či vyhliadkové lety. Okrem toho pripravili organizátori aj jazdu na štvorkolkách, floorbal, tombolu či vystúpenie párty kapely Back2Back.

reklama

Sprievodným programom určeným najmä deťom budú nafukovacie atrakcie, kolotoče, streľba z airsoftových zbraní aj lukostreľba.

Dobrá myšlienka

Okrem návštevy skvelého podujatia a zaručenej zábavy môžete svojou trochou prispieť aj na dobrú vec. Hoci je vstupné na podujatie zdarma, môžete sa svojím dobrovoľným príspevkom podieľať na charitatívnej pomoci.

Organizátori tejto skvelej akcie sa totiž rozhodli, že všetky peniaze, ktoré sa podarí na Otvorení neba v Sládkovičove vyzbierať, poputujú malému Damiánovi. Ten bojuje so zákernou chorobou a vychováva ho iba babka.

Organizačný tím verí, že vyzbieraná suma bude adekvátna k počtu návštevníkov, aby tak všetci spoločne pomohli Damiánkovi na jeho ceste za zdravím.

Zdroj: FB Otvorenie NEBA V Sládkovičove

Zdroj: FB Otvorenie NEBA V Sládkovičove

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Otvorenie NEBA V Sládkovičove
Zdieľať na Facebooku