28.02.2024, meniny má
19. októbra 2023

V Galante bude na jeseň poriadne horúco! Dámy, príďte na jedinečnú tanečnú mužskú mega show

V Galante bude na jeseň poriadne horúco! Dámy, príďte na jedinečnú tanečnú mužskú mega show
Zdroj: tootoot.fb/domkulturyga.sk
reklama

Milé dámy, už túto jeseň prichádza do mesta Galanta najlepší mužský tím tanečníkov a poriadne rozprúdi krv nejednej z nás! Nechajte sa zlákať na jedinečnú tanečnú mega show, ktorá opäť prichádza na Slovensko a prinesie nové vystúpenie, a to iba v 20 slovenských mestách a Galanta je jedným z nich. Zapíšte si do diára – 24. október 2023 o 19.00h v Mestskom kultúrnom stredisku. Vstupné je 20 eur a program nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Europe’s Magic Mike – Hot Men Dance

Hot Men Dance – tanec na úrovni “Las Vegas”, dokonalé pohyby, profesionálni tanečníci, akrobati a speváci, to je skupina prezývaná aj Europe’s Magic Mike. Megashow, ktorá obletela svet, trvá 150 minút. Bude sa niesť vo veľkolepom štýle spojením moderného tanca s prvkami erotiky.

Zdroj: FB Hot Men Dance

Na čo sa môžete tešiť?

O túto bláznivú party show sa postarajú Matteo Gomez a Pietro Jackson so svojimi tanečníkmi. Môžete sa tešiť na veľkolepý štýl moderného tanca spojený s prvkami erotiky. Program v sebe zahŕňa akrobatické kúsky, tématické vystúpenia, strhujúce efekty spojené so šarmom a eleganciou. Jednoducho neopísateľný a nezabudnuteľný zážitok! Čaká vás aj tombola a súťaž o zaujímavé ceny a samozrejme fotenie sa s účastníkmi, milé dámy.

reklama

Zdroj: domkulturyga.sk

Príďte sa určite zabaviť na túto jedinečnú show

Zahoďte zábrany, vezmite kamošku, či sestru a príďte sa zabaviť. Tento večer bude výhradne o vás. Takáto show sa neopakuje často. Zahraniční tanečníci sa postarajú o to, aby ste na tento večer nikdy nezabudli.

Zdroj: webshop.hotmendance.com

Zdroje: domkulturyga.sk, tootoot.fm, FB Hot Men Dance, webshop.hotmendance.com, youtube.com
Zdieľať na Facebooku