29.11.2023, meniny má
28. júla 2022

V Galante sa uskutoční najväčšia retro párty v našom okolí. Letný Retro fest prinesie legendy ako Lunetic, Verona či MC Erik

V Galante sa uskutoční najväčšia retro párty v našom okolí. Letný Retro fest prinesie legendy ako Lunetic, Verona či MC Erik
Zdroje: play.cz/hudba.sk/karaoketexty.sk
reklama

Leto je v plnom prúde, aj počasie je krásne. Ideálne je tento krásny letný čas poriadne osláviť. Aj preto sa v našom meste už čoskoro uskutoční veľmi zaujímavé podujatie Retro fest. Najväčšie hity 90 – 00 rokov vás určite zdvihnú zo stoličiek. Príďte si vychutnať najväčšiu retro párty tohto leta.

Organizátori akcie Retro fest dali dokopy hneď niekoľko veľmi známych mien zo slovenskej i zahraničnej hudobnej scény. Najväčšia retro párty tohto leta sa uskutoční 6. augusta 2022 na nádvorí Neogotického kaštieľa v Galante so začiatkom o 17.00 hod.

Zdroj: FB MsKS Galanta

Lístky sú dostupné za zvýhodnenú cenu v sieti predpredaj.sk, ale môžete si ich zakúpiť aj v MsKS Galanta, Esterházy Galanta Wine & Coffee alebo Cosmopolitan coffee and wine bar.

reklama

Ako dopĺňajú organizátori, bude to najväčšia retro párty tohto leta v našom okolí. Preto ak milujete hudbu a perfektnú zábavu, na tejto akcii by ste nemali chýbať.

Známy hudobný hosť zo susedného Česka

Zahraničným hosťom na Retro feste bude česká dance skupina Verona, ktorá má na svojom konte päť štúdiových albumov. Pôsobí od roku 2001 až po súčasnosť.

Za najúspešnejšie hity môžeme považovať Ztracená bloudím, Girotondo, Nejsi sámNáhodou. Tieto letné hity si budete môcť vychutnať aj v atmosfére Neogotického kaštieľa v Galante.

Zdroj: play.cz

Lámači ženských sŕdc v Galante

Lunetic je česká hudobná skupina, ktorá sa preslávila predovšetkým na konci 90. rokov 20. storočia. V tej dobe „frčali“ chlapčenské kapely a Lunetic boli „českí Backstreet Boys“. Jej členmi sú Václav Jelínek, David Škach, Martin Kocián a Aleš Lehký.

Kapelu založili v roku 1995 Martin Kocián a Aleš Lehký. Keď členovia vymýšľali názov pre skupinu, napadlo ich anglické slovo lunatic (blázni, šialenci). Aby ho trochu počeštili, zmenili ho na Lunetic. Medzi ich hity patrili skladby Dotyky, Máma, Chtěl bych tě líbat či Ať je hudba tvůj lék.

Ďalší skvelí hudobníci a speváci

Atraktivitu tejto úžasnej akcie podčiarknu ďalší vynikajúci interpreti. Spolu s českou skupinou Verona a známym Luneticom vystúpia na nádvorí Neogotického kaštieľa v Galante pod holým nebom aj MC Erik ft. Ivana alebo maďarská skupina Romantic.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB MsKS Galanta
Zdieľať na Facebooku