30.09.2023, meniny má
8. augusta 2023

Výnimočný detský swap v Galante zameraný na začiatok školského roku sa uskutoční už čoskoro

Výnimočný detský swap v Galante zameraný na začiatok školského roku sa uskutoční už čoskoro
swapuj v Galante, haydenland.sk
reklama

Obyvatelia Galanty swapujú stále častejšie, ako ste si istotne všimli a možno ste sa aj zúčastnili. Ak ste sa zatiaľ neswapovali, neváhajte a príďte sa pozrieť na najbližší swap.

Pokiaľ ste sa ešte nezúčastnili a neviete si priradiť z čoho vzniklo slovo swapovanie, je to zo skratky S.W.A.P., vo voľnom preklade nakupovanie bez povinnosti platby.

Swapovaním chránite prírodu, ale aj svoju peňaženku pred zbytočne vysokými výdavkami. Do swapu prichádzajú ľudia, ktorí prinášajú čisté a veľmi zachovalé kusy oblečenia. Niekedy sa stane, že si tam nájdete aj nové ešte nepoužité oblečenie.

Odjakživa si mamičky posúvali oblečenie po svojich deťoch, pretože niektoré kusy stihli deti nosiť aj 2 krát. Takéto oblečenie je naozaj ešte nové a bolo by nevhodné zbaviť sa ho v smetnom koši.

reklama

Špeciálny detský swap v Galante

Blíži sa školský rok a deti potrebujú neuveriteľné množstvo vecí spojených s nástupom do školy.

Tento swap je výnimočný tým, že bude zameraný iba na deti a ich potreby. Okrem jesenného oblečenia si budete môcť nájsť rôzny tovar ako: detské jesenné doplnky oblečenia, detská obuv, športové potreby pre deti, školské potreby, hračky, knihy.

Kde a kedy sa uskutoční najbližší swap

1. septembra 2023 od 10:00 do 18:00 hod. v parku neogotického kaštieľa v Galante. Počas 1. Septembra sa uskutoční Rozlúčka s letom 2023, kde sa spojili všetky OZ činné v meste Galanta.

Dievčatá, ktoré založili swapovanie a pokračujú v ňom stále úspešnejšie, sa rozhodli pre takýto iný a zároveň veľmi aktuálny swap rôznych vecí spojených so školským rokom.

Klasický swap, ako ho poznáte, sa uskutoční na konci septembra. Bližšie informácie sa dozviete na plagátoch, ktoré budú zverejnené neskôr.

Špeciálny detský swap – termíny zberu vecí

Špeciálny bude tento swap aj v tom, že svoje veci, ktoré by ste chceli vložiť do swapovania je potrebné doručiť skôr ako začne swap. Termíny, počas ktorých môžete odovzdať svoje veci sú stanovené nasledovne:
21.08.2023 od 10:00-12:00 hod.
24.08.2023 od 16:00-18:00 hod.
27.08.2023 od 16:00-18:00 hod.
Miesto zberu je kaviareň Burcoffee Galéria vo vonkajších priestoroch kaviarne. Maximálny objem vecí je limitovaný na približne 1 Ikea tašku z každej komodity, ktorú budete vymieňať.

Zdroj: FB Swapuj v Galante

Zdroj: FB Swapuj v Galante

 

Zdroj: FB Swapuj v Galante

Zdroje: FB swapuj v Galante
Zdieľať na Facebooku