30.09.2023, meniny má
16. augusta 2023

Fenomenálny raper Rytmus a popová legenda Michal David. To je tohtoročná rozlúčka s letom v Galante

Fenomenálny raper Rytmus a popová legenda Michal David. To je tohtoročná rozlúčka s letom v Galante
denik.cz/ephoto.sk: Lubo Kubala
reklama

Naše malé mestečko sa nachádza viac menej mimo od najväčších ťahov a hlučných veľkomiest. Zvyknutí sme tak skôr na milé, komunitné akcie, na ktorých sa občasne objaví akési známejšie umelecké meno a poteší obyvateľov svojím zjavom priamo v Galante.

Avšak, keďže svoje mesto už dobre poznáme tak vieme, že dokáže naozaj milo prekvapiť vo všetkých oblastiach spoločenského života. Tohtoročná rozlúčka s letom bude totižto naozaj hviezdna. Pozrite sa s nami čo si pre nás pripravili.

Rozlúčka s letom na Galantský spôsob

1. septembra 2023 sa uskutoční dvojkoncert, aký sme tu ešte nemali. Mestom sa budú ozývať zvuky mimoriadne nadaných a legendárnych hudobníkov slovenskej aj českej hudobnej scény. Do nášho amfiteátra totižto zavítajú hudobní velikáni Michal DavidPatrik Rytmus Vrbovský, ktorí sa spolu s nami prídu rozlúčiť s letom 2023.

Kto by nechcel stráviť záver už tak úžasne a kultúrne nabitého leta tou najväčšou akciou s hudobnými esami. Nestarnúcim hudobným klasikom ulahodia hity československého hitmakera Michala Davida ako Discopříběh, Céčka alebo Nonstop. Moderný štýl zase podrží vystúpenie najslávnejšieho slovenského rapera Rytmusa, z ktorého sa rokmi stal naozajstný fenomén.

reklama

Ak by niekomu zábavy nestačilo, môže zostať a trsať do rána na plánovanej oldies party. Príďte sa teda zabaviť, zatancovať si, či zaspievať a rozlúčiť sa tak s letom vo veľkom štýle aj vy. Vstupenky v hodnote 25€ už možno zakúpiť v predpredaji cez ticketportal, alebo aj priamo v Mestskom kultúrnom stredisku Galanta.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroje: Zdroje: domkulturyga.sk,
Zdieľať na Facebooku