19.05.2024, meniny má
23. mája 2023

Galantský Amfík čoskoro odštartuje letnú filmovú sezónu. Nenechajte si ujsť jej otvorenie s dobrým filmom, jedlom a voľným vstupom

Galantský Amfík čoskoro odštartuje letnú filmovú sezónu. Nenechajte si ujsť jej otvorenie s dobrým filmom, jedlom a voľným vstupom
Zdroje: galantasity.sk/csfd.cz
reklama

Počas uplynulých dní sme aj v Galante mohli na vlastnej koži pocítiť prvé letné lúče, ktoré nám po naozaj upršaných a studených dňoch dodali nádej, že leto naozaj príde. S blížiacim sa letom mnohí z nás rozmýšľajú nad tým, ako tráviť dlhé teplé noci.

V okolí Galanty máme k dispozícii mnoho príležitostí pre letné voľnočasové aktivity od športu cez kúpaliská až po kultúru. Skvelou možnosťou kultúrneho vyžitia je aj návšteva kina, ktoré prináša vždy tie najnovšie trháky. V našom meste však máme jednu z ďalších výhod – vonkajšie kino v amfiteátri. To sa už onedlho opätovne otvára a sezónu zaháji skvelým filmom, ktorý je pre všetkých účastníkov zdarma.

Znovuotvorenie letného kina Amfík

Vonkajším kinám, ktoré boli kedysi veľmi obľúbené, sa v uplynulých rokoch dostáva stále väčšej pozornosti a obľúbenosti. Nie je sa ani čomu čudovať. Vonkajšie kiná a amifteátre poskytujú unikátny a výnimočný zážitok z filmu a letným večerom s priateľmi či rodinou tak dodávajú šmrnc v podobe kvalitne stráveného času.

Najväčším lákadlom a benefitom vonkajších kín je však ich atmosféra. Nie je nad pozeranie filmu priamo pod hviezdami. Tento spôsob prináša perfektnú kombináciu relaxácie a užívania si prírody počas pozerania filmu. Zároveň bude priamo v Amfíku k dispozícii aj výborné pivo, kofola či prosecco. Potešia aj čerstvé, voňavé a chutné grilované špeciality, cigánska či klasický popcorn.

reklama

Stačí si už len vyhradiť dátum 2. júna 2023 o 21.30 hod., vybrať nejaké to občerstvenie a filmový zážitok pod holým nebom sa môže začať. Náš Amfík sa na otváracej akcii postaral aj o výber filmu. Vybrali novú romantickú komédiu s názvom Ako spraviť ženu šťastnou, ktorá určite zabaví a zrelaxuje každého.

Program prírodného kina Amfík na mesiac jún nájdete na priloženom plagáte.

Zdroj: FB AMFÍK Cinema & Music Arena

Zdroj: kino-galanta.sk

Zdroj: kino-galanta.sk

Film, čo odštartuje sezónu

Film Ako urobiť ženu šťastnou rozpráva príbeh o pätdesiatničke Gine, ktorá príde o prácu a je zanedbávaná manželom. Má však dobré kamarátky, ktoré jej na narodeniny objednajú striptéra až ku dverám domu. Keď však vravel, že jej splní všetko, čo si želá, nečakal ešte, že bude upratovať. Z tejto zábavnej situácie sa však vykľuje zaujímavý, dramatický aj úsmevný príbeh o firme na plnenie ženských túžob.

Režisérka zvládla v jednom kúsku podľa recenzií výborne vybalancovať humor a romantiku. Vtipné dialógy a šialené situácie udržia medzi divákmi zábavu, pokým ich dobre prepracované postavy a ich príbehy udržia v záujme o príbeh. Celkovo ide o podarenú jednoduchú romantickú komédiu pre spríjemnenie letného večera.

Z otvorenia vonkajšieho Amfík kina sa naozaj veľmi tešíme aj v redakcii. Symbolizuje to už dlhoočakávaný príchod toho ročného obdobia, ktoré sa spája s najväčším počtom zážitkov a nádherných spomienok, príchod leta. Potešte sa aj so svojimi blízkymi a privítajte ho v našej Galante naozaj štýlovo. V kine pod hviezdami v Amfíku.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroje: smartdigital.com, premiereoutdoormovie.com, domkulturyga.sk, csfd.cz, imdb.com
Zdieľať na Facebooku