30.09.2023, meniny má
22. mája 2023

Už čoskoro zavíta do Galanty obľúbený detský spevák Miro Jaroš. Doprajte svojim deťom skvelý zážitok

Už čoskoro zavíta do Galanty obľúbený detský spevák Miro Jaroš. Doprajte svojim deťom skvelý zážitok
Zdroj: FB Miro Jaroš
reklama

Ak ste rodičmi, určite sa vaše deti nezaobídu bez pesničiek známeho speváka Mira Jaroša. Tento umelec navštívi čoskoro aj Galantu.

Urobte radosť svojim ratolestiam a vezmite ich na koncert obľúbeného detského speváka. Jeho vystúpenia nabité radosťou a energiou potešia nielen deti, ale aj dospelých.

Pár slov o Mirovi Jarošovi

Narodil sa 14. marca 1978 a vyrástol v Tepličke nad Váhom. Od detstva sa zaujímal o hudbu a sníval o kariére speváka. Prvú pieseň Stačí malý úsmev zložil spolu so sestrou Margitou, keď mal dvanásť.

V sedemnástich založil prvú kapelu On the way (1996) a ich pieseň Come and see vyhrala hitparádu v žilinskom rádiu. Rozpadli sa však skôr, ako si ich stihol všimnúť niekto z branže. Podobne to bolo aj s chlapčenskou skupinou R.A.Y.S. (1999) a keď o nich nahrávacie spoločnosti neprejavili záujem, odišiel do Izraela, aby zarobil peniaze na kvalitného producenta.

reklama

Po štyroch rokoch za hranicami sa vrátil na Slovensko, aby skúsil šťastie v šou Slovensko hľadá Superstar (2004) a skončil šiesty. Spolu s ďalšími finalistami nahral najpredávanejší slovenský singel Kým vieš snívať

Následne dostal ponuku od Sony BMG na nahratie prvého albumu. Postupne nahral albumy Exoterika (2005), Tlaková níž (2008), Tráva musí rásť (2010) a výberovku Všetko najlepšie (2012).

Potom vyskúšal písať piesne pre iných interpretov a založil vydavateľstvo Galgan Music. V roku 2013 napísal prvú pesničku pre deti s názvom Veselé zúbky. Po nej prišli ďalšie motivačné detské pesničky a v roku 2014 vydal prvý album pre deti Pesničky pre ne/poslušné deti.

Dnes má na konte štyri detské albumy a za vianočný album Tešíme sa na Ježiška (2016) dostal štvornásobnú platinovú platňu.

Koncert v Galante

Miro Jaroš zavíta už čoskoro aj do Galanty v rámci svojho letného amfíkového turné. Počas 1,5-hodinového koncertu zaznejú všetky vaše najobľúbenejšie pesničky a čakajú vás aj prekvapenia.

Koncert obľúbeného detského speváka sa uskutoční 11. júna 2023 o 17.00 hod. v galantskom amfiteátri na ulici Kpt. Nálepku.

Základné vstupné je 15 eur na osobu v predpredaji, lístok si môžete zakúpiť aj online na stránke Mestského kultúrneho strediska v Galante. Na mieste bude vstupné 17 eur. Vstupenku musí mať každý návštevník koncertu – aj dieťa aj rodič.

Deti do 1. roka veku majú vstup zdarma, vozíčkari platia vstupné 1 euro (platí sa na mieste v deň koncertu).

Napriek tomu, že sú to pesničky pre deti, je dôležité zhodnotiť, či vaše dieťa nebude mať strach zo silného ozvučenia. Z dôvodu hlasitosti zvukovej aparatúry neodporúčajú návštevu koncertu deťom mladším ako tri roky.

Ak však vaše dieťa nemá žiadne zábrany, istotne sa veľmi poteší tomuto obľúbenému spevákovi. Doprajte svojim deťom kultúrny a radostný zážitok a užite si s nimi skvelý koncert Mira Jaroša.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroje: mirojaros.sk, domkulturyga.sk
Zdieľať na Facebooku