29.11.2023, meniny má
10. apríla 2023

Majiteľka obchodíku Čikislav DogShop pomohla so svojimi zákazníkmi útulkáčom v Šali

Majiteľka obchodíku Čikislav DogShop pomohla so svojimi zákazníkmi útulkáčom v Šali
Zdroj: FB Zatúlané psíky Šaľa
reklama

Psíkovia z útulku sú často odkázaní na cudzích ľudí. V predošlom článku sme sa už zaoberali možnosťami pomoci pre útulok.

Útulok má taktiež stálych podporovateľov, medzi ktorých patrí aj jeden obchodík v Galante. Práve tu mohol každý zákazník zanechať finačnú či materiálnu pomoc pre psíkov v útulku. Všetko sa potom zanieslo rovno do útulku.

Čikislav DogShop

Majiteľkou obchodu Čikislav DogShop s chovateľskými potrebami pre psíkov je veľmi príjemná a vždy nápomocná Martina. Ak ste fanúšikom jej obchodíku, určite sledujete aj jej príspevky na Facebooku.

Od roku 2008 mala svojho celoživotného štvornohého parťáka Čikislava a aj vďaka nemu čoraz viac milovala zvieratá. Vždy sa im snažila pomáhať formou útulkov, dočasiek a pod.

reklama

V roku 2017 si povedala, že by s nimi rada aj pracovala, a tak išla v januári 2018 na kurz strihania psíkov. Následne v marci otvorila salón pre psíkov s chovateľskými potrebami s názvom Dogshop & dogsalon Čikislav.

Odvtedy robí prácu snov, robí to, čo ju neskutočne baví. Nielenže ju baví strihať psíkov, ale teší ju najmä to, keď ju majitelia so svojimi štvornohými miláčikmi navštívia.

Pomôže vám s výberom krmiva, kozmetiky, oblečenia a pod. Do Galanty chcela priniesť také produkty a potreby pre zvieratá, ktoré ste dovtedy v meste nenašli.

Zdroj: FB Čikislav DogShop

Pomoc útulku v Šali

Aj počas svojho podnikania nezabudla na predošlé záujmy a stále pomáha útulkáčom. Psíkov, ktorí nikomu nechýbali a dostali sa do útulku, podporujú spolu s ňou aj jej zákazníci.

V stredu 5. apríla 2023 zaniesla všetko, čo vďaka zákazníkom vyzbierala, do útulku. Odovzdala nielen 94,40 eur v hotovosti, ale aj rôzne potreby pre psíkov. Za toto všetko ďakuje nielen Martina, ale tiež pracovníci šalianskeho útulku.

Finančné prostriedky útulok využije hlavne na pokrytie veterinárnych úkonov, ktoré sú veľmi potrebné a tvoria aj najväčšie starosti pri ošetrení psíkov.

Zdroj: FB Zatúlané psíky Šaľa

Zdroj: FB Čikislav DogShop

Zdroj: FB Čikislav DogShop

Zdroje: FB Zatúlané psíky Šaľa, FB Čikislav DogShop
Zdieľať na Facebooku