30.09.2023, meniny má
23. novembra 2022

Najväčší slovenskí stand-up komici zavítajú aj k nám do Galanty. Večer plný smiechu si môžeme užiť pri pohári dobrého vína priamo v Bare Archive

Najväčší slovenskí stand-up komici zavítajú aj k nám do Galanty. Večer plný smiechu si môžeme užiť pri pohári dobrého vína priamo v Bare Archive
Zdroj: FB Bar Archive Galanta
reklama

Tí z vás, ktorí poznajú galantský Bar Archive, vedia, že večery plné zábavy sú v tomto výnimočnom podniku už takmer tradíciou. Zažiť ste tu mohli viaceré vedomostné kvízy, ktoré poriadne potrápili mozgové závity, no aj hudbou naplnené a kultúrne bohaté večery pri zvukoch živých kapiel.

Príjemný deň aj večer sme tu už veľakrát strávili tiež pri degustácii rôznych kvalitných vín. Vernou klasikou a špecialitou tohto baru však naďalej zostávajú večery plné kvalitného humoru od známych slovenských komikov.

Ani tentokrát to nebude inak. Po dlhšej pauze Bar Archive Galanta znovu obnovil svoje stand-up večery v spolupráci s tými najlepšími slovenskými komikmi. Už 3. decembra 2022 o 20.00 hod. sa preto môžeme tešiť na taký náklad humoru, aký len spoločnosť v bare večer unesie. Podujatie je však už aktuálne kvôli veľkému záujmu vypredané. Zúfať ale netreba, nakoľko Bar Archive na organizácií spoločenských akcií a podobných podujatí naozaj nešetrí a známi komici tu určite nie sú posledný krát.

 

reklama
Zdroj: kritiky.cz

Zdroj: kritiky.cz

Line up večera – stand-up, ako sa patrí

Celý večer sa ponesie v duchu dobrej zábavy a nie príliš vážneho pohľadu na život. Moderovať aj rozosmievať bude vynikajúci Michael Szatmáry. Celú akciu bude popritom sprevádzať svojím hudobným podkladom skvelý a nezabudnuteľný Marián Čurko. Jeho špecifický umelecký prejav a šialené obleky môžete poznať aj z relácie Partička.

Začiatkom decembra nás takto svojimi vystúpeniami pobavia komici známi aj zo zoskupenia Silné reči. Pozrime sa spoločne, kto všetko zavíta do našich končín.

Michael Szatmáry je stand-up komik, muzikant, vyštudovaný politológ, no aj bývalý televízny spravodajca. Michael Szatmáry dnes patrí medzi najznámejších a najúspešnejších komikov na Slovensku.

Aj keď väčšinu života strávil v médiách a reklame, rozhodol sa naplno venovať humoru. Rozosmievanie ľudí považuje totiž za veľké umenie a zároveň aj univerzálny liek.

Jakub „Zitron“ Ťapák je známa osobnosť slovenskej stand-up scény. Preslávil sa najmä počas pandémie, a to svojou sériou videí „Roasted“, v ktorých hodnotí a zároveň aj paroduje známe horory. Tie majú dnes už milióny zhliadnutí.

Spolu s Jakubom Gulíkom vytvoril počas pandémie aj podcast s názvom 20 000 míľ pod humorom, kde spoločne preberajú vystúpenia a štýly humoru rôznych úspešných zahraničných komikov.

Poznať ho môžete aj z TV Markíza, kde v spolupráci s Martinom Šmahelom komentoval všetko dianie v známej slovenskej reality šou Farma.

Daniel Čistý je informatik, milovník modernizmu, anglickej literatúry a umenia všetkého druhu. Ako stand-up komik vystupuje už od začiatkov stand-upu na Slovensku.

Štýl jeho vystúpení možno charakterizovať ako surrealistický až absurdný a hĺbavý, no často s brilantnou pointou. Vidieť a počuť ho možno v dvoch najznámejších slovenských stand-up zoskupeniach drsné Temné Kecy a klasické Silné Reči.

Matej Makovický je srdcom metalista, zamestnaním copywriter a hudobný žurnalista pre Rock Hard Slovakia, sociológ, oceňovaný spisovateľ, no hlavne vynikajúci komik. Matej vystupuje spoza mikrofónu Silných Rečí už nejaký ten piatok.

Jeho vtipy možno počuť v slovenčine aj angličtine a vystupoval preto už aj vo Viedni, Brne a Berlíne. Svoje vystúpenia zameriava najmä na spoločnosť a všetko, čo v nej nie je až tak úplne v poriadku.

Program na večer plný humoru je naozaj nadupaný a my z redakcie sa už teraz tešíme na kvalitné vystúpenia, záchvaty smiechu a na druhý deň ráno aj na svalovicu na bruchu, ktorej sa asi nevyhneme.

Mimoriadne nás teší, že aj do nášho malého mesta Galanty zavítajú tí najlepší zo slovenských komikov. Vystúpení sa už teraz nevieme dočkať a veríme, že rovnako aj vy, pretože to naozaj bude stáť za to.

Zdroje: bararchive.sk, silnereci.sk, FB Bar Archive Galanta, refresher.sk, mediaklik.sk, stayhappening.com, hashtag.zoznam.sk, nicetry.sk
Zdieľať na Facebooku