16.06.2024, meniny má
19. júna 2022

Najväčšia Kubánska noc sa uskutoční už tradične v Galante. Už tento piatok si ju môžete na nádvorí Neogotického kaštieľa

Najväčšia Kubánska noc sa uskutoční už tradične v Galante. Už tento piatok si ju môžete na nádvorí Neogotického kaštieľa
Zdroje: vypadni.sk/kubanskanoc.sk
reklama

Pokiaľ si nechcete nechať ujsť príležitosť zabaviť sa a zbaviť sa stresu, najbližšia akcia je určite super príležitosťou na odpočinok a odreagovanie sa.

Už tento piatok to môžete s priateľmi či blízkymi „roztočiť“ v latino rytme. OZ Priatelia Kuby, mesto Galanta a Mestské kultúrne stredisko v Galante vás všetkých pozývajú na Kubánsku noc.

Kubánska noc – kedy a kde?

Najväčšia Kubánska noc sa bude konať v piatok 24. júna 2022 na nádvorí Neogotického kaštieľa v Galante od 20.00 hod.

Toto podujatie sa za niekoľko rokov organizovania stalo najväčšou latino akciou. Zároveň sa Kubánska noc v Galante stala každoročnou tradíciou a navštevujú ju ľudia z celého západného a stredného Slovenska.

reklama

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni MsKS Galanta, cez Ticketportal či v Maestro pizzérii Galanta. V predpredaji je cena lístkov 25 eur, na mieste 30 eur.

Program, ktorý vás roztancuje

V rámci programu sa môžete tešiť na zmes rôznych latino štýlov, ktorú prinesie kubánsko-česká hudobná skupina Mezcla Cubana. Prináša silu a krásu salsy, zmes rytmov mamby, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderných tanečných a jazzových prvkov.

Radosťou a energiou  vás zaplaví Bubenícka show Tambores. Ide o spojenie energie bubnov a krásnych exotických tanečníčok v rytmoch brazílskej samby v spojení s reggae a funkom.

Ďalej sa môžete tešiť na latino guru Miguela Mendeza či TOP latino tanečníka Maria Lopez s jeho Mario Lopez Dance Company. O skvelú zábavu po celý večer sa postarajú TOP latino DJ – DJ Hajtkovič a resident NKN DJ CINI.

Veríme, že mnohí z vás sa na túto tradičnú galantskú akciu už veľmi tešia. Želáme vám všetkým skvelú zábavu a najmä nezabudnuteľnú latino párty.

Zdroj: FB - MsKS Galanta

Zdroj: FB – MsKS Galanta

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB MsKS Galanta, kubanskanoc.sk, tambores.sk
Zdieľať na Facebooku