29.03.2023, meniny má
28. januára 2023

Smejko a Tanculienka prídu do Galanty zaspievať svoje pesničky pre malých aj veľkých divákov

Smejko a Tanculienka prídu do Galanty zaspievať svoje pesničky pre malých aj veľkých divákov
Zdroje: banskabystrica.sk/FB MsKS Galanta
reklama

Smejko a Tanculienka sú hudobná dvojica hrajúca detské piesne, ktorá vznikla v roku 2014. Dvojicu tvorí manželský pár Petra Kováčová a Marek Kováč.

Mestské kultúrne stredisko v Galante pozýva najmenších obyvateľov mesta a jeho okolia na nové predstavenie Smejka a Tanculienky s názvom Poď von.

Smejko a Tanculienka sa na vás tešia

Nové predstavenie príchádza spolu s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou. Budete počuť pesničky z ich posledného filmu Poď von! Samozrejme, zaznejú aj o niečo staršie pesničky, ktoré vaše deti s istotou poznajú a pridajú sa.

Na toto podujatie sa môžete tešiť už 28. februára 2023 o 17.00 hod. v Mestskom kultúrnom stredisku. Koncert trvá približne 60 minút a je vhodný pre všetkých od dvoch rokov.

reklama

Vstupenky a darček

Vstupenky pre seba a svoju ratolesť si môžete zakúpiť aj na tomto odkaze. Ku každým štyrom lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček: DVD alebo mesačný prístup ku všetkým filmom a rozprávkam na www.kukino.tv. Darček získate pred vstupom do sály.

Dieťa s platným ZŤP preukazom do 15 rokov má po predložení ZŤP preukazu pri vstupe nárok na vrátenie 50 % zo vstupného. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých 12 eur.

Zdroj: FB MsKS Galanta

Zdroje: smejkoatanculienka.sk, domkulturyga.sk
Zdieľať na Facebooku