30.09.2023, meniny má
17. augusta 2023

V Galante sa chystá burza letného oblečenia. Prináša vynikajúcu príležitosť na obnovenie vášho šatníka

V Galante sa chystá burza letného oblečenia. Prináša vynikajúcu príležitosť na obnovenie vášho šatníka
galantasity.sk/canva.com
reklama

Srdcom každého malého mesta sú jeho obyvatelia, ktorí spoločnými silami utvárajú komunity. Práve tie zas vytvárajú milé tradície a zvyklosti, prinášajú pocit spolupatričnosti a spájajú ľudí s rovnakými záujmami a presvedčeniami.

Jednou z takýchto komunít je aj komunita RC Bambuľkovo, ktorá má v Galante už naozaj dlhoročnú tradíciu. Poskytujú priestory na hru a socializáciu pre rodiny s deťmi a organizujú aj milé podujatia. Už v túto sobotu organizujú jedno z nich. Konať sa bude burza letného oblečenia.

Burza letného oblečenia v Galante

Letná burza je naozaj osviežujúcim a moderným konceptom. Susedia a známi budú mať príležitosť sa stretnúť a priniesť vlastné letné oblečenie, topánky, ale aj hračky, ktoré v ich domácnosti už nemajú využitie. Zároveň je aj veľká pravdepodobnosť, že si domov odnesú nejaký nový kúsok. V ponuke budú dokonca aj domáce sirupy.

Okrem výhod akou je najmä vytriedenie vlastných vecí a stretnutia so susedmi prispieť možno aj k tvorbe milej komunity. Burza letného oblečenia sa bude konať už v túto sobotu 19.8.2023 od 8:00 hod. do 12:00 hod. na trávnatej ploche vedľa žltej historickej budovy na Hlavnej 977/14 v Galante.

reklama

Predávajúci platí štartovné v sume 4€ a zabudnúť nesmie na vlastný stôl, sušiak a deku. Tešiť sa je naozaj načo a čim viac ľudí príde, tým väčšia bude zábava aj ponuka. V prípade záujmu o bližšie informácie môžete využiť telefónne číslo 0908 718 049.

 

Zdroj: FB/Martina Storcika Bajrami

Zdroj: FB/Martina Storcika Bajrami

 

Zdroje: FB/Martina Storcika Bajrami
Zdieľať na Facebooku