30.09.2023, meniny má
25. augusta 2023

V Galante sa chystá medzinárodný gastrofestival vo varení kotlíkových špecialít. Sľubuje výborné jedlo, farmárske trhy aj program pre deti

V Galante sa chystá medzinárodný gastrofestival vo varení kotlíkových špecialít. Sľubuje výborné jedlo, farmárske trhy aj program pre deti
Zdroje: galantasity.sk/kuchynalidla.sk
reklama

Leto sa pomaly ale isto blíži k svojmu veľkolepému finále. Mesto nás tohto roku milo prekvapilo kvantom vynikajúcich podujatí z každého súdka a prekvapovať nás naďalej neprestáva. Ťahákom pre mnohých je isto rozlúčka s letom, no priaznivcov naozaj výnimočnej gastronómie Galanta poteší tiež.

Areál neogotického kaštieľa si už pamätá naozaj mnoho akcií, ktoré ľudí pritiahli zaujímavou hudbou aj vôňami pripravovaných jedál. Vône náš nos nesklamú ani tentokrát, nakoľko sa bude v Galante konať Medzinárodný gastrofestival vo varení kotlíkových špecialít.

Gastrofestival na pôde nášho kaštieľa

Nadšenci dobrého gulášu, ale aj vycibrení kuchári si už isto na podujatie brúsia zuby. Pôjde totižto o gastrofestival naozaj medzinárodných rozmerov. My si môžeme prísť vychutnať jeho atmosféru aj chute už 1.9.2023 od 12:00 hod. priamo v spomínanom areáli neogotického kaštieľa v Galante.

Majstri vo svojom remesle v podobe súťažných tímov budú na príprave pilne pracovať. Od skorých hodín budú krájať, šúpať, soliť aj koreniť ich pochúťky s cieľom získať vytúžené umiestnenie a pozitívne hodnotenia kritikov. Sľubované sú aj hodnotné ceny a mimo tie aj naozaj veľa zábavy.

reklama

Pripravené okrem jedla budú pre návštevníkov aj farmárske a remeselné trhy s množstvom lokálnych a poctivých domácich výrobkov. Deti zas potešia aj skákacie hrady, alebo tradičné maľovanie na tvár. Vstupné je zdarma a zábava čaká naozaj na každého, tak na nič nečakajte a užite si posledné letné dni na mimoriadne chutnej a voňavej mestskej akcii.

Zdroj: FB/rozvojgalanty.oz

Zdroj: FB/rozvojgalanty.o

Zdroje: FB/rozvojgalanty.oz
Zdieľať na Facebooku