30.09.2023, meniny má
5. septembra 2023

Galanta od septembra znovu ožíva tancom. Pozrite sa s nami na všetky plánované tanečné školy a kurzy v meste

Galanta od septembra znovu ožíva tancom. Pozrite sa s nami na všetky plánované tanečné školy a kurzy v meste
calmastudio.net, lifeisperfect.sk, arthurmurraydancenow.com, domkulturyga.sk, FB/Tanečná skupina - STEP by STEP
reklama

Aj keď sa môže zdať, že koncom leta a príchodom jesene nám ubúda aktivít, tanečný svet v našom meste má iný názor. Tí, ktorých tanec baví sa majú naozaj na čo tešiť. Na výber priamo v našom meste naozaj mnoho tanečných škôl a kurzov.

Tak oprášte sebe aj deťom tanečné topánky a ponorte sa do sveta rytmu, pohybu a melódie.

Tanečné školy a kurzy v našej Galante

Či vás už baví hip-hop, moderné tance, alebo tradičné zmyselné rytmy salsy, na svoje si príde naozaj každý. Tanečná komunita plná skvelých lektorov nespí ani v tomto septembri a pozýva pod svoje krídla budúcich tanečníkov. Pozrite sa s nami na rôzne lukratívne tanečné ponuky v Galante.

Tanečná škola Johnnyho Mečocha – Life is perfect

V okolí Galanty a Serede nie je snáď človeka, ktorý by nepoznal Johnnyho Mečocha. Rozvinul totižto začiatky tanečnej scény na Slovensku a už od roku 1992 pôsobil ako tanečník na Slovensku aj v zahraničí. Pýši sa okrem iného aj spoluprácou so známymi slovenskými interpretmi ako sú Dara Rolins, Rytmus, Ego, Tina či Kmeťoband.

reklama

Jeho tanečná škola s názvom Life is Perfect je známa najmä tým, že sa snaží byť viac ako iba bežná tanečná škola. Ich poslaním je inšpirovať deti a mládež k pohybu a dosahovaniu lepších výsledkov. Nábor usporadúvajú už v túto stredu 6.9.2023 od 16:00 hod. a preto sa treba rozhodovať rýchlo.

V tejto tanečnej škole sa nájde miesto pre každé dieťa od 4 rokov, cez teenagera, až po dospelého. Ceny pre členov sa pohybujú v rozmedzí od 45€ na mesiac a vyplácajú sa kvartálne. Prihlásiť sa dá aj cez on-line formulár na ich stránke.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

Galantská Calma studio

Známa Galantská tanečná skupina, ktorá vznikla už pred viac ako 20 rokmi hľadá do svojich radov taktiež nových nádejných tanečníkov. Neprestajne sa venujú tanečným štýlom ako je Hip-hop, disco dance, dancehall, latino, ale aj new style.

Spoločne so svojimi talentovanými tanečníkmi vytvárajú tance plné dynamiky, energie a kreativity. Prijmú tak nových členov do svojich radov a tanečných skupín vo veku už od 4 rokov. Miesto však majú aj pre mládež a dospelých.

Členovia Calma Studia budú mať zápis už vo štvrtok 7.9.2023 od 16:30 do 18:00 hod. a noví členovia môžu prísť na nábor v piatok, 8.9.2023 od 16:30 do 18:00 hod. v estrádnej sále MsKS Galanta. Mesačný poplatok za členstvo je 25 €.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

Skupina STEP BY STEP

Tanečná skupina s príznačným názvom Step by step učí všetky deti od 4 do 15 rokov doslova, krok za krokom. Zameriavajú sa pritom najmä na balet, ľudový tanec, ale zaujmú aj tanečnou gymnastikou a moderným tancom.

Na všetkých nových tanečníkov sa mimoriadne teší lektorka Karolína Ternóczka. Na zápis v tejto tanečnej škole pozývajú už v stredu, 6.9.2023 o 16:30 hod. a vo štvrtok 7.9.2023 o 18:00 hod v Mestskom kultúrnom stredisku Galanta. Pre bližšie informácie ich môžete kontaktovať na e-mailovej adrese stepbystep.galanta@gmail.com.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

Skupina CLIS

Geniálna a úspechy získavajúca tanečná skupina CLIS bola založená už v roku 1990 v Senici. Od roku 2000 však pôsobí aj u nás doma v Galante a od roku 2010 aj v Dunajskej Lužnej. Zakladateľom bola vtedy iba 18-ročná Iveta, ktorá tancuje, učí a s tancom zoznamuje nové talenty do dnešného dňa.

Ich vystúpenia majú okrem tanca často aj výchovný charakter a získavajú ocenenia na rôznych miestnych, regionálnych, celoštátnych aj zahraničných súťažiach. Ak máte záujem stať sa ich súčasťou, tak najlepšou alternatívou je kontaktovať ich prostredníctvom e-mailu na info@clis.dance alebo na telefónnom čísle 0905 603 482. Uviesť treba meno, vek, triedu v škole, skúsenosti s tancom a bydlisko.

Zdroj: FB/Tanečná skupina CLIS

Zdroj: FB/Tanečná skupina CLIS

Kurzy kubánskej Salsy

Temperamentný ohnivý tanec z východu Kuby zavíta znovu aj do našej Galanty a prinesie sebou poriadny kus exotiky. Kurz kubánskej Salsy vedenej Luisom – kubáncom žijúcim na Slovensku sa u nás otvára už 14.9.2023.

Kurzy sú cielené pre začiatočníkov aj pokročilých a prihlásiť sa tak môže naozaj každý, aj páry. Kurzy budú vždy vo štvrtok o 18:00 hod. pre začiatočníkov a o 19:00 hod. pre pokročilých. Bližšie informácie na t.č. 0907 981 435, alebo na e-maile luismartinezalvarez@gmail.com.

Tanec je viac než len pohybom. Pre mnohých tanečných nadšencov je oslavou života, kultúry, no aj vlastného sebavyjadrenia. Aj v redakcii sa tešíme, že priamo v Galante máme také množstvo tanečných možností a každému súčasnému aj budúcemu tanečníkovi želáme veľa úspechov a nadšenia do nových tanečných krokov v našom malom mestečku.

Zdroj: domkulturyga.sk

Zdroj: domkulturyga.sk

 

Zdroje: calmastudio.net, lifeisperfect.sk, arthurmurraydancenow.com, FB:Tanečná Skupina CLIS
Zdieľať na Facebooku