19.07.2024, meniny má
3. júla 2024

Zavítajte do letného vonkajšieho kina. Galantský Amfík láka v júli množstvom filmových noviniek

Zavítajte do letného vonkajšieho kina. Galantský Amfík láka v júli množstvom filmových noviniek
Zdroj: kino-galanta.sk
reklama

Leto nás v tomto roku už stihlo prekvapiť horúcimi dňami, avšak aj občasným osviežením v podobe dažďa či celkového ochladenia. Pomaly ale isto sa začal prvý prázdninový mesiac a na dvere mnohých Galanťanov klope oddych a zážitky.

Za zážitkami vďaka nášmu mestu nemusíme ani chodiť ďaleko. Okrem skvelých kultúrnych a športových podujatí máme k dispozícii kino DK Galanta, ktoré ponúka premietanie tých najnovších filmov.

Letným trhákom však určite bude Galantský Amfík, ktorý nám umožňuje zažiť dokonalé filmové zážitky pod holým nebom. Vonkajšie prostredie, dobrý film v kombinácii s nejakým tým nápojom či pukancami dostupnými v bufete a recept na skvelý letný večer je na svete.

Pozrite sa s nami, aké najhorúcejšie trháky si pre nás prichystal Galantský Amfík v mesiaci júl.

reklama

Júlový program Amfík Galanta

  • HORIZONT: AMERICKÁ SÁGA (Horizon: An American Saga – Chapter 1)

3.7.2024 v stredu o 21:30 hod. v Galantskom amfiteátri s českými titulkami
Podľa mnohých kritikov ide o jeden z najlepších westernov, aký bol za posledné desaťročia natočený. Hviezdne obsadenie a réžia pod vedením Kevina Costnera zaručí ten najnapínavejší westernový zážitok.
Hrajú: Kevin CostnerSam Worthington, Sienna Miller, Isabelle Fuhrman, Abbey Lee, Jamie Campbell Bower a ďalší
USA, 181 min., ČT 15+, vstupné 6 eur

  • JA, ZLODUCH 4 (Despicable Me 4)

9.7.2024 v utorok so slovenským dabingom a 11.7.2024 vo štvrtok s maďarským dabingom o 21:30 hod. 
Ďalšie pokračovanie úspešného animovaného filmu, kde sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen protizlodušskej sa bude musieť postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol z väzenia.
Hrajú: Ján Galovič, Bianca Bucková, Lenka Košická ml., Jozef Šimonovič, Henrieta Jančišinová, Thalia Král, Ján Koleník, Michaela Hanudelová, Peter Šimun, Zuzana Fialová, Barbora Švidraňová, Zuzana Kyzeková, Juraj Bača
USA, 96 min., SD, MD, MP, vstupné 6 eur

  • EXORCIZMUS (The Exorcism)

12.7.2024 v piatok so slovenskými titulkami o 21:30 hod.
Natáčanie temného hororového filmu sa zmení na naozajstný horor v tejto novej dychberúcej snímke, kde nie je nič tak, ako na prvý pohľad zdá.
Hrajú: Russell Crowe, Sam Worthington, Ryan Simpkins
USA, 93 min., ST, MP 15+, vstupné 6 eur

  • BAD BOYS: NA ŽIVOT A NA SMRŤ (Bad Boys: Ride or Die)

13.7.2024 v sobotu so slovenskými titulkami o 21:30 hod.
Legendárne akčno-komediálne duo Will Smith a Martin Lawrence sa vracia do kín a amfiteátrov v pokračovaní kultovej kriminálnej série. Pri snahe o očistenie mena vlastného kapitána sa dostanú do poriadnych problémov a ocitnú sa na úteku aj pred vlastnými kolegami.
Hrajú:Will Smith, Martin Lawrence, Gabriel ‘G-Rod’ Rodriguez, Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens, Ioan Gruffudd
USA, 99 min., ST, MP 15+, vstupné 6 eur

  • TWISTERS (Twisters)

18.7.2024 vo štvrtok so slovenskými titulkami a 24.7.2024 v stredu s maďarskými titulkami o 21:30 hod.
Napínavý katastrofický film, v ktorom sa ukáže pravá sila prírodných živlov. Súperiť v zachytení twistera bude tím skúsenej lovkyne búrok a tím moderného influencera. Dostanú sa však to poriadnych problémov.
Hrajú:  Daisy Edgar-Jones, Glen Powell, Anthony Ramos, Brandon Perea, Kiernan Shipka, Maura Tierney, Harry Hadden-Paton, Sasha Lane, Nik Dodani, David Corenswet, Stephen Oyoung, Tunde Adebimpe
USA, 115 min., ST/MT, MP 12+, vstupné 6 eur

  • DEADPOOL A WOLVERINE (Deadpool & Wolverine)

25.7.2024 vo štvrtok so slovenským dabingom a 27.7. v sobotu s maďarským dabingom o 21:30 hod.
Obľúbený a zároveň nenávidený anti-hrdina Deadpool sa v treťom filme stretne spoločne s legendou X-Menov, Wolverinom. Už teraz vieme, že pôjde o zábavný trhák naložený poriadnou porciou akcie.
Hrajú: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni, Matthew Macfadyen
USA, 127 min., SD/MD, MP, vstupné 6 eur

V redakcii už teraz máme na júlové letné večery vybraných „amfík favoritov“ a čo vy? Vidíme sa spolu na niektorých predstaveniach? Celý program na august v amfíku aj v kine a bližšie informácie o všetkých filmoch nájdete ako vždy na stránke nášho kina.

Zdroje: kino-galanta.sk/csfd.cz
Zdieľať na Facebooku