19.07.2024, meniny má
23. mája 2024

Galantský Autoprofit organizuje programom nabitý motozraz. V plnej kráse sa ukáže kopec nádherných motoriek, veteránov aj predvádzacích vozidiel

Galantský Autoprofit organizuje programom nabitý motozraz. V plnej kráse sa ukáže kopec nádherných motoriek, veteránov aj predvádzacích vozidiel
Zdroje: canva.com/galantasity.sk
reklama

Ak ste si mysleli, že programu v tomto premenlivom máji bolo už dosť, ste na omyle. Po geniálnych podujatiach osláv 1. mája, Galantského majálesu počas 8. mája aj dňa matiek prichádza ďalšie unikátne Galantské podujatie.

Tentokrát poteší najmä priaznivcov áut a motoriek, no nadchne aj mnohé deti. Cez posledný májový víkend vypukne geniálna akcia Autoprofit Motozraz. Pozrite sa s nami na to, čo sa chystá.

Motozraz v Galante

Motorkárska sezóna začala s príchodom pekného počasia a tí sa už tešia a plánujú svoje tohtoročné cesty. Ľudia z Galantského Autoprofitu si však povedali, že sezónu treba otvoriť poriadne.

Ľudí preto vyzvali na to, aby v motorkárskom slangu vyvetrali svoje tátoše a prišli sa zabaviť na unikátnu akciu. Začína sa už v sobotu, 25.5. o 9:00 hod. pred Autoprofitom. Vstupné je zdarma.

reklama

Program je nabitý tým pravým moto-programom:

  • 09:00 Otvorenie
  • 10:00 Bubenícka show Kardan’s Drum Kids
  • 10:30 MOTO TV SHOW, kaskadérska show a mototrenažér
  • 11:30 MOTO TV SHOW, kaskadérska show a mototrenažér
  • 12:00 Gymnastické vystúpenie Melánie Klempovej
  • 13:00 Posvätenie motoriek
  • 13:15 Spanilá jazda

Mimo základný akčný program sa samozrejme môžete tešiť na chutné občerstvenie, alko aj nealko. Pripravené budú súťaže v pretláčaní, či hode pneumatikou. Hrať sa bude dokonca o hodnotné ceny.

Čo by to bolo za motozraz, keby chýbala poriadna prehliadka vozidiel. Pripravené preto budú motorky, štvorkolky, moto oblečenie a príslušenstvo.

Vidieť budeme môcť aj predvádzacie vozidlá značiek Volkswagen, SEAT, Škoda, CUPRA a Nissan. Svoju návštevu dokonca potvrdil aj Veteran Car Club Sereď, ktorí na podujatí vystavia tie najkrajšie historické kúsky zo sveta áut.

Po celý čas bude pripravený aj program pre najmenších a o to, aby zábava neutíchala sa postará overený DJ Kajo Mazak. O 13:00 hod. sa motorkári vydajú na spanilú jazdu do AVA Thermalpark Diakovce, kde už ich bude čakať stretnutie s ďalšími majiteľmi a priaznivcami osobných vozidiel.

O zábavu bude týmto pádom zaiste postarané aj cez poslednú májovú sobotu. Všetkým moto-priaznivcom, ale aj každému návštevníkovi prajeme tie najkrajšie zážitky na podujatiach v našej malej Galante.

Zdroj: FB/Autoprofit Galanta

Zdroj: FB/Autoprofit Galanta

Zdroje: FB/Autoprofit Galanta
Zdieľať na Facebooku