19.05.2024, meniny má
20. apríla 2023

Zelené kolobežky v Galante a ďalších mestách túto sezónu nevyužijete. Spoločnosť Bolt však do budúcna nevylučuje ich návrat

Zelené kolobežky v Galante a ďalších mestách túto sezónu nevyužijete. Spoločnosť Bolt však do budúcna nevylučuje ich návrat
Zdroj: bolt.eu
reklama

Aké spôsoby prepravy v meste využívate? Samozrejme, okrem automobilov. Hlavne medzi mladými ľuďmi sa stali veľmi populárne zelené kolobežky, ktoré bolo možné využívať vo viacerých slovenských mestách.

S novou sezónou však prichádza jedna zásadná zmena. Spoločnosť Bolt prišla so správou, na základe ktorej je jasné, že v niektorých mestách túto sezónu ich kolobežky nenájdete.

Kde zelené kolobežky nebudú?

Niektorými ľuďmi obľúbené a využívané, inými zatracované. Zelené zdieľané kolobežky Bolt už v Galante neuvidíte. Jeden z najznámejších prevádzkovateľov týchto kolobežiek v týchto dňoch štartuje novú sezónu v nasledovných mestách:

  • Bratislava,
  • Nitra,
  • Trenčín,
  • Trnava,
  • Piešťany.

„V ostatných mestách dočasne pozastavujeme ich prevádzku z rôznych dôvodov, jedným z nich je aj celková zmena stratégie spoločnosti Bolt v rámci strednej Európy,“  uviedol pre portál dnes24.sk country manager pre kolobežky Bolt Peter Mesarč.

reklama

Mesarč taktiež dodal, že veria, že v budúcnosti sa im podarí do týchto miest zdieľané elektrické kolobežky vrátiť. V ktorých mestách na teraz Bolt kolobežky končia? Ide o mestá Galanta, Bojnice, Banská Bystrica, Hlohovec, Holíč, Košice, Poprad, Prešov, Martin, Prievidza, Žilina a Zvolen.

zelené kolobežky

Zdroj: freepik.com

Zdroje: 24dnes.sk, interez.sk
Zdieľať na Facebooku